SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Koppar 6332239
nr 633 2239
Koppar
4 delar, 1800-tal
Kondition: bucklor
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 april 2010
kl 18:08:05
200 kr
200 kr